• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Katy Perry ndryshoi modelin e flokëve dhe pothuajse nuk njihet

Katy Perry është e njohur për stilet e saj të veçanta dhe karakterin guximtar kur bëhet fjalë për flokët e saj. Së fundmi, ajo ka bërë një transformim në ‘look’ dhe pothuajse nuk njihet. Duke qenë se më parë ka pasur flokë super të shkurtër, mund të themi se këngëtarja po përdor një paruke, megjithatë ajo duket më bukur se kurrë. Djali që gjendet pranë saj në foton që ka publikuar në ‘Instagram’ është Chris Appleton, i cili ka bërë dhe flokët e Ariana Grandes apo Kim Kardashian. Në vitin 2017 gjatë një interviste për Ellen DeGeneres, ajo u shpreh se fakti që i kishte prerë flokët aq shkurt, ishte për shkak të dëmtimit nga ngjyra bjonde. Flokët e shkurtër i ndihmojnë njerëzit të fokusohen tek fytyra e saj, megjithatë modeli i ri është pëlqyer shumë nga të gjithë fansat./revistawho.com

View this post on Instagram

Como te llamas, baby? link in bio bb.

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on