• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Katy Perry i bën lëmsh të gjithë. A nuk duket si Adele?

Një performancë e Katy Perry-t ka bërë lëmsh rrjetin. 36-vjeçarja ka performuar në shfaqen “Tmall Double 11 Gala”, moment në të cilin fansat e kanë ngatërruar me Adele.

“A është Adele?”, “Mendova se edhe kjo ishte Adele!”, “Mendoj se unë nuk jam i vetmi që mendoj kështu. Çfarë i ndodhi? Stili i saj duket më shumë si Adele tani”, kanë qenë disa nga komentet që kanë shoqëruar performancën e këngëtares.

Katy kishte zgjedhur që gjatë performancës të kishte flokë të gjatë në po të njëjtën ngjyrë si të Adelës dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të ngatërroheshin kollaj.

Neve po ju pyesim edhe ju, a nuk duhet si Adele, Katy në këtë video?/revistawho.com