• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Katy Perry darkon në Beverly Hills me Orlando Bloom, ‘look-u’ i këngëtares bën që gjithë sytë të kthehen nga ajo

Këngëtarja Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom janë parë të darkojnë së bashku në Beverly Hills dhe ajo që ka tërhequr vëmendjen e paparacëve ka qenë ‘look-u’ i 34-vjeçares. Ajo kishte veshur një ‘jumpsuit’ të kuq me flokët ngjyrë bionde dhe sytë e lyer me tone blu, të cilat e bënin të dukej më tërheqëse. Katy kishte vendosur në dorën e saj dhe unazën e kushtueshme që Bloom i dhuroi në fejesën e tyre.

Dyshja është parë të darkojnë bashkë dhe më pas të largohen me makinën e tyre nga vendi ku janë fotografuar.

Kujtojmë se Perry dhe Bloom kanë pasur ulje dhe ngritje në marrëdhënien e tyre, e cila ka nisur vite më parë, por më në fund pas gjithë problemeve duket se çifti i ka rregulluar raportet midis njëri-tjetrit dhe kanë vendosur ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë./revistawho.com