• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Katër motra një prerje: Kim, Khloe, Kylie dhe Kendall zgjedhin modelin e flokëve më të përhapur të sezonit

Motrat Kardashian- Jenner janë kthyer në ikona të modës. Shpesh vajzat e reja frymëzohen nga ato dhe i ndjekin si shembull. Së fundmi Kim, Khloe, Kylie dhe Kendall, kanë sjellë trendin e flokëve “boob haircut”, i cili është përhapur kudo. Kylie dhe Kendall kanë qenë të parat që eksperimentuan dhe ky model ju shkonte shumë. Pas kësaj dy motrat e tjera, Kim dhe Khloe nuk mund të rrinin pa e provuar dhe i kanë prerë njëkohësisht. Ky trend ishte mjaft i përhapur që në fillimet e sezonit veror, por pas kësaj do e shohim edhe më shpesh.

Kujt mendoni si i shkojnë më shumë?/revistawho.com