• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Kate Upton e bukur edhe pa make-up

Modelja seksi Kate Upton është shquar gjithnjë për linjat e saj sensuale por gjithashtu edhe për tiparet mjaft të ëmbla të fytyrës. Këtë herë e shohim 23-vjeçaren pa tualet dhe e veshur në mënyrë sportive,  ndërkohë që kishte dalë së bashku me partnerin e saj Justin Verlander në Los Angelos.