• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kate Middleton në pritje të fëmijës së tretë

Prej disa ditësh qarkullonin zëra në lidhje me shtatzëninë e radhës së Dukeshës së Cambridge, Kate Middleton. Tanimë burime  për revistën “Life & Style” njoftojnë se lajmi është i vërtetë dhe se familja mbretërore do të zgjerohet akoma më shumë.

Thuhet se Kate dhe William kanë bërë të pamundurën që ta mbajnë sekret këtë lajm surprizë për të gjithë. Por edhe pse ka ndodhur më shpejt seç e prisnin, çifti mbretëror është shumë i lumtur që në familjen e tyre do të shtohet një tjetër anëtar”.

Princi William dhe Kate Middleton aktualisht kanë dy fëmijë, Princ George dhe Princeshën Charlotte.

princess-charlotte-christening-royal-family-prince-george-william-kate-middleton-july-5-07