• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kate Middleton dhe Princ William kanë një dëshirë të përbashkët për fëmijët e tyre

Duka dhe dukesha e Cambridge është një nga dyshet më të komentuara në rrjet. Një burim ekskluziv ka zbuluar për ‘The Mirror’ se Kate dhe William e kalojnë kohën e tyre të lirë duke nxjerrë për shëtitje tre fëmijët në lokalin e tyre të preferuar.
Ky vend quhet ‘Old Bood Inn’ dhe ndodhet në ‘Bucklebury’. Pronari i vendit ka pohuar se ata janë klientë të rregullt dhe se pëlqejnë ta kalojnë kohë aty pasi askush nuk i bezdis.
Edhe më parë familja mbretërore është parë të udhëtojë drejt destinacioneve të ndryshme për të kaluar kohë me njëri-tjetrin. Disa ditë më parë ata udhëtuan me një avion komercial duke u kujdesur për mos të rënë në sy të individëve të tjerë që ndodheshin në të./revistawho.com