• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kastro Zizo me tatuazh të ri, zbuloni “çmendurinë” e radhës

Kantautori dhe këngëtari Kastro Zizo “stampon” në trupin e tij tatuazhin e radhës. Duket se Kastro nuk ka të ndalur deri në mbulimin e plotë të trupit me tatuazhe, ndërsa këtë herë ka “gëdhendur” një “zotëri bulkth”.