• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Karantina nuk e ndaloi për të vazhduar bamirësinë, Labinot Tahiri zbulon këngëtarët që kontribuan dhe shumën që dhanë

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me Bieta Sulon në ‘Ftesë në 5’.

Artisti ka sqaruar të gjitha kërkesat e tij për mosanullimin e dasmave dhe ceremonive familjare, duke treguar se ka pasur mbështetjen e shumë këngëtarëve të tjetë. Megjithatë Labi ka treguar dhe se gjatē gjithë kësaj periudhe është marrë me punë vullnetare në ndihmë të njerëzve në nevojë. Tahiri ka punuar se nga artistët shqiptarë, Lori Kaçka dhe Sinan Hoxha kanë kontribuar dhe e kanë ndihmuar me fondacionin humanitar që mban emrin e tij, duke dhuruar 1000€.

Më tej Labi ka treguar dhe se nuk është gjendur shumicën e kohës me fëmijët, megjithatë ata kanë nisur nga kërkesat e para për të ndryshuar ambientin e dhomës së gjumit. Me siguri nuk do të vonojë që artisti t’ia plotësojë këtë dëshirë 3 fëmijëve të tij./revistawho.com