• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Karantina” më e ëmbël është ajo e Chiara Ferragnit

Javët e fundit Italia po përballet me një situatë të rëndë për shkak të Koronavirusit. Të gjithë kanë vendosur të izolohen derisa situata të qetësohet. Edhe bloggerja e famshme, Chiara Ferragni ka bërë të njëjtën gjë. Ajo ka publikuar një foto të ëmbël me vogëlushin dhe qenin e saj, për të sjellë edhe diçka pozitive në mesin e shumë lajmeve të forta. “Grupi im i ëmbël i karantinës. Unë jam në shtëpi”, shkruan Chiara. Menjëherë ajo ka marrë shumë komente të ëmbla dhe komplimente për mesazhin e dhënë.

View this post on Instagram

My sweet quarantine gang ❤️ #iostoacasa

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

CLOSE
CLOSE