• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Karantina Haruni”, në shtëpinë e Klajdit atmosfera është shumë larg asaj që mendojmë

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Klajdi Haruni ka zbuluar së fundmi me anë të një videoje në llogarinë e tij në ‘Instagram’ se si po shkon vetëizolimi në shtëpinë e tij.

Në video shfaqen të gjithë familjarët e Harunit duke hedhur valle me muzikë popullore.

“Pas dancit, plas vallja ‘Karantina Haruni’”, ka shkruar Haruni krah postimit i cili ka marrë një sërë komentesh.

Pas këtij momenti, me siguri shumica e ndjekësve të Klajdit kanë hapur muzikën në shtëpinë e tyre, për të kërcyer dhe shijuar kohën me njëri-tjetrin në shtëpi./revistawho.com

View this post on Instagram

Pas dancit plas vallja “Karantina Haruni”

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on

 

CLOSE
CLOSE