• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Karantina e ka bërë të shtojë në peshë, Kejvina ia lë ‘fajin’ peshores

Problemi kryesor gjatë ditëve në izolim për të gjithë ka qenë shtimi në peshë. I njëjti ka qenë edhe për modelen Kejvina Kthella, e cila flitet shpesh për format e saj perfekte.

Ka qenë vetë modelja ajo e cila në rrjetet sociale ka publikuar një foto të peshores e cila tregon se Kejvina peshon 71.2 kg.

“Nuk bën peshorja, si gjithmonë”, shkruan Kejvina me humor.

Kujtojmë se ajo momentalisht gjendet në Itali, pranë motrës së saj dhe ka publikuar disa video krah mbesës së saj.