• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kapriçot e motit, si do jetë koha sot në Shqipëri

Moti në Shqipëri vazhdon të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Sot parashikohet të mbajë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare të cilat përgjatë relieveve malore në juglindje dhe jugperëndim të vendit do të pasohen nga reshje lokale shiu me intensitet të ulët. Temperaturat për ditën e sotme do të luhatën nga 8 deri në 18 °C./revistawho.com