• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Kapiteni i jetës sime”, Amarda ndan pozën më të ëmbël të Joelit

Ndonëse ka treguar se i ka ngjasuar Ermalit me surprizat në shtëpi dhe situatat mjaft për të qeshur, Joeli i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë e tij.

Së fundmi ka qenë Amarda ajo e cila ka publikuar një foto të djalit, i cili shfaqet si gjithmonë shumë i qeshur.
“Kapiteni i jetës sime”, ka shkruar Toska krah postimit ku duket Joeli me kapelen e kapitenit.
Kujtojmë se Amarda ka treguar se shumicën e kohës është e dedikuar me fëmijët e saj, për të cilët tregon kujdesin maksimal gjatë gjithë kohës./revistawho.com

View this post on Instagram

Kapiteni i jetes time!❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on