• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

KAPET MAT/ Sinan Hoxha xheloz për gruan, shikoni si ia kontrollon celularin (FOTO)

Dasma e djalit të këngëtares Shyhrete Behluli kishte të ftuar edhe shumë artistë shqiptarë. Ndër ta ishte dhe çifti Sinan Hoxha e bashkëshortja e tij Andrra. Shumë në formë, këngëtari i muzikës popullore dhe gruaja e tij bukuroshe, tanimë prindër të një djali, janë parë teksa argëtoheshin në dasëm në shoqërinë e miqve të shumtë. Mirëpo të dy janë kapur mat krejt rastësisht, teksa ishin të ulur në tavolinë. Andrra është duke shkruar apo parë diçka në celularin e saj. Por shikoni si e kontrollon me vëmendje Sinani, i cili me sa duket është xheloz për të shoqen. Kjo “skenë” u shfaq rastësisht sis fond në fotografinë ku këngëtari Meda pozonte me të shoqen. Sinani dhe Andrra ndodhet fiks pas shpinës së tyre.

14543450_1447623758588094_1752546543_n

14569064_1447622518588218_134620466_n