• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kanye West merr vendimin drastik për jetën e tij

Pas shumë deklaratash të papritura reperi Kanye West ka vendosur të heqë dorë nga rrjetet sociale. Ky vendim ka ardhur pasi ai shprehu mbështetjen për presidentin Trump dhe vizionet e tij lidhur me politikën. Fansat e gjykuan duke i komentuar negativisht dhe duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak, prandaj ka vendosur të heqë dorë për një periudhë.

Megjithatë mund të themi se ka lënë Kimin në rrjetet sociale, e cila po e ‘përfaqëson’ shumë mirë me fotot provokuese që publikon herë pas here./revistawho.com