• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kanye West “merr hak” për tradhtinë e Tristian ndaj kunatës së tij

Pak ditë para se vogëlushja True, të vinte në jetë, Tristan Thopmspn tradhtoi Khloe Kardashian me dy vajza të tjera. Pas kësaj Khloe, u lëndua shumë por vendosi të mos reagojë publikisht. Ajo vendoi që së bashku me Tristan të largoheshin nga Los Angelos për një rifillim të ri. Këtë vendim familja e saj nuk e ka pritur aspak mirë dhe të gjithë janë vënë kundër bashkëshortit të saj. I përfshirë në këtë histori është edhe reperi Kanye West, i cili duket të jetë shumë i revoltuar. Burime të afërta tregojnë se ai është duke punuar për një këngë e cila i dedikohet Tristan dhe në të ai gjykon veprimin e pafalshëm sipas tij.

Kënga pritet të publikohet së shpejti dhe me siguri do të bëjë shumë bujë./revistawho.com