• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kanye West i bashkohet rrjetit social Instagram, por nuk ndjek gruan e tij…

Kanye West më në fund i është bashkuar rrjetit social Instagram ku bashkëshortja e tij është mbretëreshë.

Reperi tashmë edhe dizenjues (edhe pse sfilatat e tij janë konsideruar si një katastrofë e vërtetë), i është bashkuar dje këtij rrjeti social dhe në më pak se 24 orë ka mbledhur më shumë se 8000 ndjekës. Por duhet thënë se ai vetë nuk po ndjek asnjë për momentin. Dhe kur themi asnjë madje as gruan e tij, Kim.

Ndoshta në ditët në vazhdim ai mund ta ndjek atë e gjithë klanin Kardashian-Jenner, ose ku i dihet mundet edhe jo.

A photo posted by Kanye West (@kanyewest) on