• youuinsttaaffccbb
TEST
Seks

Kamzhik gudulisës, pranga gëzofi e lidhëse sysh mëndafshi si të “50 shades”?! Ja ku t’i gjeni e si t’i përdorni…

Nuk besojmë se është dikush që nuk ka dëgjuar ende për “bëmat” e “50 shades”, sidomos pas filmit të dytë që doli në kinema vetëm pak javë më parë. E sigurisht që kurioziteti më i madh ishte rreth lodrave speciale që i dhanë skenave të seksit në film, bujën që kanë sot. Ndoshta shumëkush prej jush do të dëshironin që t’i kishin disa prej tyre, e nuk keni gjetur mundësinë për t’i blerë. Tani gjithçka është shumë më e thjesht, madje blerja bëhet nga divani i shtëpisë, pa e marrë vesh njeri. Mjafton të klikoni në “zakoniiepshit.com”, ku shfaqet një mori artikujsh me çmime shumë të arsyeshme. Më poshtë në po iu sjellim tri prej tyre, lodrat më epike dhe “fine” të seksit…
Shndërrohu në…. Të dashurën e zjarrtë që merr situatën në kontroll apo partneren e butë që dëshiron seksin vanilje. Këto lodra ju lejojnë të jeni të dyja. Luani me partnerin tuaj dhe zgjoni nga gjumi të gjitha zonat erotike, ktheni çdo dhomë në oborrin tuaj seksual me:

Tickle & Whip lojë e dyfishtë kamzhik gudulisës (Rozë)

Grey Blindfold- lidhëse mëndafshi/ maskë

Pranga gëzofi të zeza

Për më shumë mund të klikoni “zakoniiepshit.com“, aty ka një mori produktesh që do t’ju ngacmojnë fantazinë dhe do t’ua bëjnë të larmishme jetën tuaj seksuale.