• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Kaja plagos Mahirin dhe i vendos kusht Arzus, ja ç’do ndodhë nesër në Xhenet

Ozlem i thotë Xhengizit se e di që e dashuron Arzun. Ajo i ofron ndihmë Xhengizit për ta fituar Arzun. Xhenet shkon në intervistë pune. Ajo arrin ta fitojë vendin e punës. Mahir takohet me Kajan për të shkuar për gjah. Kaja i drejton armën Mahirit. Mahiri trembet. Kaja i tregon se po bënte shaka. Arzu fsheh pistoletën në kasafortë dhe merr pasaportat. Ajo vendos të udhëtojnë nesër. Melisa mendon se Arzu po e bën këtë që ajo të mos qëndrojë me Selimin. Melisa vendos të mos udhëtojë pa u martuar me Selimin. Kaja i bën foto Mahirit duke mbajtur armën e gjahut dhe ja dërgon Arzus. Arzu tronditet. Ajo telefonon Mahirin por ai nuk përgjigjet. Mahir dhe Kaja dalin në pyll për gjah. Kaja e tremb Mahirin vazhdimisht. Xhenet dhe Selim qajnë për njëri-tjetrin. Kaja vë në shënjestër Mahirin dhe qëllon. Xhenet fillon punë si kamariere. Orhan shkon atje dhe bën sikur nuk e dinte që Xhenet ka filluar punë në atë vend. Kaja e sjell Mahirin në shtëpi. Arzu fajëson Kajan që Mahir është plagosur. Kaja bëhet xheloz kur e sheh Arzun duke përqafuar Mahirin. Kaja i kërkon Arzus një natë së bashku që të largohet nga jeta e saj. Arzu tronditet. Arzu nuk pranon dhe Kaja e kërcënon se do vrasë Mahirin. Arzus i bie të fikët./revistawho.com