• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ka vetëm një gjë që i ”shqetëson” të gjithë: Pse Afërdita Dreshaj nuk e ka të madh barkun

 

Në ka një pyetje që e ka shoqëruar Afwrdita Dreshajn përgjatë gjithë shtatzënisë ka qenë madhësia e barkut të saj.
“Si ka mundësi 8 muajshe dhe dukesh si 4. Na trego sekretin. Je shumë e mirë”, shkruan një prej ndjekësve të Dreshaj në rrjetet sociale.
“Falemiinderit, por deri para muajit të shtatë ndihesha e vogël, tashmë ndihem sikur rritem çdo ditë. Çdo shtatzëni është ndryshe, madhësia nuk ka rëndësi për aq kohë sa ti ndihesh mirë dhe ke një shtatzëni të shëndetshme. Kujto se po rrit një tjetër qenie humane brenda teje”, është përgjigjur Afërdita.
Një tjetër pyetje ka qenë nëse Dreshaj ka pasur luhatje humori gjatë shtatzënisë, e për këtë ka pyetur partnerin e saj, Jakub. Pasi është kujdesur t’i japë një puthje, Kindl është përgjigjur ‘Po’. Asnjë çudi pra!/revistawho.com