• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ka një përqafim që Alketa do që ta zgjasë përgjithmonë…

Ndonëse zakonisht Alketa i ka kursyer fotot me familjen, së fundmi ka publikuar një nga përqafimet më të bukura që merr çdo ditë nga vajza e saj.

“Sa të dua o shpirt. Dua të përqafoj fort përgjithmonë. Mamaja më e lumtur”, ka shkruar Alketa krah momentit të publikuar në “Instastory”.

Pak ditë më parë Vejsiu ndau dhe disa momente nga udhëtimi me të bijën, aty ku shijonin çajin e ngrohtë dhe vendin bashkë./revistawho.com