• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme

Ka një listë këpucësh që kurrsesi nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj këtë pranverë

Pranvera po vjen dhe njëjtë me të nis dhe ndryshimi i garderobës. Nga xhupat kalojmë tek palltot, nga golfet e trashë tek këmishat e çizmet që ia lënë vendin këpucëve të lehta e elegante.

Para se të bëni blerjet e para për pranverën 2021 hidhini një sy modeleve më ‘in’ të momentit të këpucëve. Ngjyra e kuqe, bezhë, kafe, e zezë dhe leopard janë disa nga modelet që do ju shoqërojnë për t’i kombinuar me fundet e lehtë teksq dielli do kujdeset të jetë në anën tuaj me siguri:/revistawho.com