• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ka një aryse pse William dhe Elizabeth janë të shqetësuar nga intervista e Meghanit dhe Harry-t

Intervista e Meghan dhe Harryt në CBS nuk po pritet me dëshirë nga Princ William dhe Mbretëreshë Elizabeth. Harry dhe Meghan pritet të zbrasin të gjithë sekretet mbretërore gjatë intervistës që do të transmetohet në 7 Mars. Një burim tha për “Us Weekly” se William dhe Elizabeth janë të shqetësuar nga ajo çfarë mund të zbulohet.
“Ata mendojnë se Meghan dhe Harry duke ndarë anën e tyre të historisë do e pikturojnë familjen mbretërore në një mënyrë të padrejtë”-tha burimi.
Meghan dhe Harry u larguan nga mbretëria në janar të vitit 2020. Dy muaj më vonë ato u zhvendosën në Kaliforni së bashku me djalin e tyre, Archie. Muajin e kaluar çifti zbuloi se do të bëhen prindër për herë të dytë.