• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ka mjaftuar ky detaj për të ngritur sërish dyshimet, a është shtatzënë aktorja turke?

Mbrëmjen që shkoi, Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj, aktori Kadir Dogulu kanë darkuar në një nga restorantet më të njohur dhe të shtrenjtë të Stambollit. Sigurisht paparacët i ndoqën edhe në këtë dalje publike dhe fotot bënë xhiron e rrjetit në pak minuta. Dy të dashuruarit dukeshin më të lumtur se kurrë, por nuk ishte ky detaji që mori vëmendjen. Neslihan kishte veshur një fustan të zi të gjerë dhe kaq ka mjaftuar që të gjithë të dyshojnë për një shtatzëni të mundshme të saj. Sigurisht gazetarët nuk e lanë me aq mendimin e tyre dhe menjëherë e pyetën çiftin nëse janë në pritje të një fëmije, por nuk morën asnjë përgjigje.

Dy aktorët e njohur janë martuar prej disa vitesh dhe ende nuk janë bërë prindër, megjithëse dëshira nuk mungon. / revistawho.com