• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Ka më shumë për ju se sa e djeshmja”, Kylie Jenner i emocionon të gjithë me këto fjalë

 

Kylie Jenner është një nga vajzat më të komentuara të ‘showbiz-it’ të huaj, jo vetëm për shkak të jetës private, por edhe pasurisë së saj marramendëse.
Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, disa fjalë të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
“Nëse ju ndiheni se gjerat duhet të kishin shkuar më mire, kujtoni malet që ju sollën këtu ku jeni sot. Ka më shumë për ju se sa e djeshmja”, ka shkruar Jenner në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Kujtojmë se ky vit ka qenë plot me ndryshime për bukuroshen 22-vjeçare, e cila jo vetëm i dha fund raportit të miqësisë me Jordyn Woods, por dhe lidhjes me reperin e njohur Travis Scott./revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE