• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Instant Articles, Lajme

Ka diçka që e dallon Fjoralba Ponarin dhe shumë goca kanë nisur ta imitojnë

Së fundmi, Fjoralba Ponari është shfaqur më shumë se kurdoherë me flokë të kapur dhe përveçse i shkojnë shumë, mund të bëhen frymëzim edhe për ju që t’i ‘kopjoni’. Konkretisht moderatorja është shfaqur me flokët model ‘bisht kali’, topuz ose gjysmë bisht. Të gjitha këto stilime janë zgjiidhje shumë e mirë edhe për ju, sidomos në ditët që flokët nuk janë në gjendjen më të mirë.

   

   

Kur pamë këto foto të Fjoralbës na shkoi mendja tek Ariana Grande, e cila nuk ka kuptim pa bishtin e gjatë. Pak nga pak edhe moderatorja shqiptare mbase do na duket e pandashme nga ky model flokësh.

Nëse ju pëlqyen sado pak këto foto të saj, ne po ju tregojmë edhe dy këshilla të vogla që t’i keni parasysh kur i stiloni flokët njësoj si ajo. Kur i kapni bisht kali përdorni pak flokë për të mbuluar lidhësen që të duket më bukur. Nëse i bëni topuzi, përpiquni për një topuz të çrregullt sepse duket më bukur, ndërsa kur i kapni gjysmë bisht thjesht drejtojini pak me pjastër./revistawho.com