• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Justin Timberlake dhe Jessica Biel presin në jetë fëmijën e tyre të dytë, zbulohet gjinia e bebit

Justin Timberlake dhe Jessica Biel janë bërë prindër për herë të dytë me një djalë.

Shoku i Justin, Brian McKnight, tregoi për ‘Hollywoodlife’ se tashmë familja e dyshes së njohur është zgjeruar.

Burime pranë çiftit kanë zbuluar vetëm gjininë e bebit, duke i lënë detajet e tjera si emri apo datën e lindjes ende të panjohura.

Kujtojmë se Justin dhe Jessica janë prindër të një djali 5-vjeçar, të quajtur Silas Randall Timberlake. Ndonëse ata janë duke përjetuar momentet më të lumtura pranë njëri-tjetrit janë përpjekur që këtë periudhë të jenë sa më privatë, thënë këtë edhe shtatzënia e Biel u zbulua në muajin e 9-të të saj./revistawho.com