• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Justin është i shokuar që Hailey e ka zgjedhur për bashkëshort dhe i bën një pyetje publike…

Justin Bieber nuk ngurron asnjë moment t’i tregojë dashurinë, partneres së tij, Hailey Bieber.

“Si mund të jesh e vërtetë dhe si vendose që unë jam i vlefshëm për të qenë bashkëshorti yt. Jam i shokuar çdo ditë, të dua zemërl, ka shkruar ai poshtë fotos së modeles.

Komenti i Bieber është kthyer menjëherë në lajm e madje ka marrë dhe pëlqimin e Jennifer Lopez.

Bieber ka treguar se me Hailey-n ka kaluar çdo moment të bukur apo të vështirë deri më tani dhe se ajo e ka ndihmuar që marrëdhënia e tyre të jetë sa më e shëndetshme./revistawho.com