• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Justin Bieber sapo e quajti lidhjen me Selena Gomez të papjekur

Justin Bieber është komentuar shpeshherë për jetën e tij private dhe lidhjen e dashurisë me modelen, Hailey Baldwin. Së fundmi në një intervistë të dhënë, këngëtari ka rrëfyer detaje rreth raportit me Baldwin.

Ai ka treguar se marrëdhënia me Hailey-n ka qenë një diçka ndryshe nga të tjerat, dhe më e matur se lidhja që ka pasur më parë. Menjëherë pas kësaj deklarate fansat kanë spekuluar se Justin e ka quajtur të papjekur raportin me ish-të dashurën e tij, Selena Gomez.

Nuk dihet nëse kjo deklaratë lidhet me Gomez konkretisht, por kaq ka mjaftuar që në rrjet te vlojnë një sërë komentesh./revistawho.com