• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Julka ka folur për të gjitha ne, vajzat jo dhe aq të gjata

Të gjitha vajzat e shkurtra kanë një problematikë (jo ndonjë hall i madh) të përbashkët. Do thoni ju për çfarë bëhet fjalë? Ua ka thënë Julka me një foto të vetme, ku shfaqet me këmbët majë gishtave duke u përpjekur të zgjatet që të arrijë fytyrën e bashkëshortit të saj.

Që gjatësia ndonjëherë kthehet në pengesë, këtë e dimë, ama në këtë rast me shumë sesa pengesë është një mënyrë për t’u përkëdhelur pak më shumë tek i dashuri i zemrës.
Ashtu me siguri bën Julka e shumë të tjera si ajo që nuk e kanë pikë të fortë gjatësinë. E kujt po i duhen disa centimetra më shumë, kur ka dashurinë e partnerit dhe mundësinë që ai ta ngrejë lehtësisht në krahë./revistawho.com