• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë që e dallon prej të tjerave. Hidhini një sy dhe frymëzohuni nga veshjet e tyre gjatë kësaj jave:

Screenshot_5

Jonida Maliqi

Screenshot_3

Morena Taraku

Screenshot_4

Era Istrefi

Screenshot_7

Adel Lami

Screenshot_6

Arbana Osmani

Screenshot_8

Afërdita Dreshaj

Screenshot_2

Viola Spiro