• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë që e dallon prej të tjerave. Hidhini një sy dhe frymëzohuni nga veshjet e tyre gjatë kësaj jave:

 Screenshot_7

Afërdita Dreshaj

Screenshot_14

Jonida Maliqi

Screenshot_12

Lori Hoxha

Screenshot_10

Elita Rudi

16425984_772663132889359_6380479689079943253_n

Eni Koçi

Screenshot_9

Suada Sherifi

Screenshot_11

Beatrix Ramosaj

16298634_772663279556011_8671304005166176974_n

Emina Cunmulaj

Screenshot_13

Agnesa Vuthaj

16387047_772663046222701_6690030215368773765_n

Morena Taraku