• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Ju prezantojmë me personazhet e veshur më bukur gjatë kësaj jave…

Nëse ka diçka të rëndësishme pse i ndjekim VIP-at në Instagram, është për shkak të stilit të tyre. Qofshin këngëtare, moderatore apo blogere, secila prej tyre ka stilin e veçantë që e dallon prej të tjerave. Hidhini një sy dhe frymëzohuni nga veshjet e tyre gjatë kësaj jave:

Screenshot_39

Manjola Nallbani

Screenshot_40

Morena Taraku

Screenshot_45

Agnesa Vuthaj

Screenshot_44

Elita Rudi

Screenshot_43

Lori Hoxha

Screenshot_42

Arbana Osmani

Screenshot_41

Jonida Maliqi