• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Ju pëlqejnë xhinset? VIP-at shqiptar japin sugjerimet e tyre…

Femrat e bukura të ekranit janë të parat që përqafojnë modën e fundit. Shumë prej nesh i përdorin si frymëzim dhe i besojnë shijeve që ato kanë.

Xhinset duket se janë ndër veshjet e preferuara të tyre (dhe jo vetëm), që nuk do të ikin kurrë nga moda.

Nga klasiket, tek të ngushta e deri te stili ‘boyfriend’, të kombinuara me taka ose atlete, këto janë sugjerimet e VIP-ave tanë për ju.

Cila ju përshtatet më mirë, këtë e vendosni vetë ju…

 

Lori Hoxha

Nora Istrefi 

 

Morena Taraku

Elita Rudi 

Xhesika Berberi

Beatrix Ramosaj

Afërdita Dreshaj

Armina Mevlani

Oriola Marashi

Aurela Hoxha

Viola Spiro

Elvana Gjata

Kida

Adrola Dushi

/revistawho.com