• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Vetëm në WHO

Ju nuk e dini, por djali i Çiljetës ka zgjedhur për nuse vajzën e një tjetër ylli

Çiljeta Xhilaga ka qenë një nga protagonistet e kësaj jave në programin “Lart e Poshtë” me Eraldo Rexhon. Ylli i ekranit shqiptar ka mirëpritur në shtëpi kamerat e emisionit që transmetohet çdo të premte në ekranin e “RTSH1-HD” dhe ka bërë me ta një bisedë miqësore. Një nga çastet më pikante ka qenë ai kur Çiljeta e pyet të birin se ‘cilën do më shumë, mamin, apo Coco-në’, vajzën e Inis Gjonit, të cilën Fernando thotë se do ta marrë për nuse… Shihni videon më poshtë. / revistawho.com

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/573409412824237/videos/811560869009089/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]