• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ju kujtohet Dulce Maria? Shikoni sa është rritur sot (FOTO)

Seriali që u transmetua vite më parë ‘Carita de angel’ (fytyra e ëngjëllit) mbërtheu para ekranit shumë shqiptarë. Aktorja kryesore, Dulce Maria, arriti të fitonte zemrat e të gjithëve me ëmbëlsinë e saj. Sot, Daniela Aedo është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtet. Ajo ka hequr dorë nga aktrimi dhe i është përkushtuar muzikës.