• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ju kanë mbetur vetëm pak orë për dhuratën tuaj të Shën Valentinit? Hidhini një sy me vrap këtyre super zgjedhjeve në ‘Delirum Shop’

Vetëm pak orë na ndajnë nga dita e të dashurruarëve ku përveç romancitetit, surprizave, trëndafilave të kuq e qirinjve të ndezur karakterizohet edhe nga dhuratat. Diçka shumë e vogël e menduar nga ju për partnein tuaj tregon në këtë mënyrë se ju jeni përpjekur ta bëni të ndihet më mirë dhe se e vlerësoni shumë atë që gëzoni bashkë.

Ndonëse nuk kanë ngelur shumë orë nga dhurata që duhet të bëni, ne ju sugjerojmë disa opsione mjaft interesante nga ‘Delirium Shop Albania’, ku mund të gjeni dhuratën perfekte për të dashurin apo të dashurën tuaj.

Një ‘body’ pas trupit, të brendshme, rrip pantallonash, këmishë, bluzë, kostume e deri tek akesorët e vajzave dhe djemëve si tharrëse, kremëra trupi, set parfumesh e fragrancash unike si ‘Balmain’, të gjitha mund të jenë zgjedhja perfekte e minutës së fundit.

Ne ju themi dhe një sekret, partneri apo partnerja juaj s’do kuptojë asnjë detaj se kur e keni marrë dhuratën sapo të shohë çfarë keni menduar për të. Juve ju mbetet vetëm të merrni rrugën për tek ‘Delirium’, se çdo gjë tjetër po bëhet gati.

Një dhuratë e vogël është më mirë sesa asgjë. Dhe bast që për këtë do bjerë dakort edhe i dashuri/ e dashura juaj./revistawho.com