• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ju japim disa ide si të arredoni me fantazi dhomën e fëmijëve tuaj

Gjithkush prej nesh kujton me nostalgji momente të fëmijërisë. E ndërsa bëjmë retrospektivë episodet e lumtura, sjellim në mendje edhe dhomat tona të gjumit që pavarësisht “modestisë së dikurshme” mbartin nën vete kujtimet më të bukura të fëmijërisë. Kohët kanë ndryshuar, por edhe stili i dhomave për fëmijë gjithashtu. Tashmë koncepti i arredimit të bën të mendosh për fantazi dhe luks. Për ju që adhuroni t’i dedikoni kohë fëmijëve tuaj dhe dëshirave të tyre, ju sjellim disa modele dhomash plot fantazi që sigurisht do t’i përshtasni me ambjentet e shtëpisë suaj./revistawho.com