• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jonida Vokshi zbulon foton e preferuar me Besnikun në ditën e veçantë për familjen e tyre

Ata janë një ndër çiftet më simpatikë, ndërsa në jetën e tyre janë bekuar edhe me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Emi. Jonida Vokshi, në ditën e lindjes së bashkëshortit të saj, Besnik Krapi, ka zbuluar foton e tyre të preferuar teksa i ka dedikuar disa fjalë të thjeshta dashurie. “Kjo është ndër fotot tona të preferuara, edhe pse para 6 vitesh. Ajo që dua më shumë se gjithçka tek ne, është se kënaqemi e qeshim bashkë njësoj si atëherë. Gëzuar ditën tënde të lindjes dashuria ime dhe e Emit. Të dua”, shkruan Jonida.

Një dedikim vërtetë i ndjerë, pa asnjë sforco që ndodh shpesh në botën e rrjeteve sociale. Urojmë që të qeshin kështu gjithmonë bashkë./revistawho.com