• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jonida Vokshi nuk mund të presë më gjatë: Sa herë bëj ‘selfie’ këto ditë…

Jonida Vokshi nuk mund të presë më gjatë për të mbajtur në krah të voglën e saj dhe këtë e ka treguar edhe në postimet e fundit në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë së fundmi disa ‘selfie’ duke  treguar mendimin më të shpeshtë gjatë tyre.

“Sa herë bëj selfie këto ditë, mendoj që është e fundit 🤰🏻dhe tjetra do jetë 🤱🏻. Nuk po më durohet më të të njoh, vdiqa”, ka shkruar Vokshi krah fotove ku shfaqet shumë e qeshur.

Prej ditësh ajo ka treguar se ka nisur përgatitjet e para për bebin, ndërsa në një intervistë ekskluzive për ‘Revistawho.com’ ka pohuar se së bashku me Besnikun e kanë gjetur dhe emrin që do i vendosin./revistawho.com