• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jonida Vokshi nuk mund ta fshehë më barkun e rrumbullakosur

Pas shumë spekulimeve në rrjet, Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të ‘Top Talent’ se ishte në pritje të ëmbël.

“Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, pohoi ajo, duke treguar se shtatzënia e kishte bërë më të ndjeshme.

Me kalimin e javëve duket se dhe ndryshimet e para janë bërë të dukshme, pasi moderatorja ka ndarë një foto të puntatës së radhës në ekranin e ‘Top Channel’. Ajo çfarë bie në sy, pavarësisht palltos së gjatë, është barku i rrumbullakosur i cili ka nisur të duket më shumë.

Me siguri Jonida po përjeton periudhën më të ëmbël të jetës së saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë./revistawho.com