• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jonida Vokshi kthehet pas me këto kujtime të vyera nga dasma e saj

Karantina duket se e ka bërë jo pak nostalgjike moderatoren e njohur e cila është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë, Jonida Vokshi.

Ajo ka ndarë disa foto nga dita e ceremonisë së martesës, duke kujtuar momentet më speciale të saj ku shfaqet duke kërcyer mes rrethit të miqve.
“Kthim pas, dasma”, ka shkruar Jonida krah fotove bardhezi me fustanin e saj të nusërisë.
Kujtojmë se Vokshi pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj dhe me anë të një postimi në rrjetet sociale tregoi se këtë vit zoti i ka dhënë dhuratën më të bukur pasi mezi po pret ta mbajë në krahë të voglën e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

⚪️⚫️ #tb #weddingvibes

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on