• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Jonida Vokshi ka partneren më të rehatshme të gjumit dhe ja tek e keni

Shkenca e ka vërtetuar me kohë lidhjen e ngushtë të nënës dhe vajzës, nga aroma e tyre e sa e sa detaje. Tashmë ne kemi personazhet publikë që herë-herë na tregojnë për fëmijët e momentet speciale me ta.

Jonida Vokshi është në këtë listë dhe detaji fundit që ndau ishte gjumi i ëmbël me të voglën Emi. Publikoi një foto me të bijën dhe shkroi: Paqja ime shpirtit, e vetmja!


Për këto momente duket se është ndërtar jeta e çdo nëne e gruaje dhe ja tek i keni./revistawho.com