• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jonida Vokshi ka një ngjyrë të preferuar në vjeshtë, moderatorja i shoqëron të gjitha veshjet me këtë detaj

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka ndarë herë pas here momente të ndryshme nga rutina e saj, duke i mahnitur jo pak ndjekësit e saj me pamjen tërheqëse dhe kombinimet perfekte të vjeshtës.

Edhe pak më parë ajo ka publikuar një foto e veshur me ngjyrë të bardhë, ku si përherë është komplimentuar nga të gjithë ndjekësit e saj.
Megjithatë nëse do të bëni një xhiro të shpejtë në llogarinë e Vokshit do të dalloni se ngjyrat e preferuara të saj janë ato të tokës, ku kryeson kafja, me të cilën plotëson gjithmonë ‘look-un’ e saj duke lyer buzët dhe sytë.
Nëse jeni në mëdyshje se si të kombinoheni këto ditë vjeshte dhe të dukeni po kaq bukur sa Jonida, mjafton t’i hidhni një sy postimeve më poshtë:/revistawho.com

View this post on Instagram

Its all about the nudes! @discoverurstyle 🤎

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

View this post on Instagram

@discoverurstyle 🤎

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on