• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Jonida stilohet nga duart më të paqta në botë: E gjeni dot kush është?

LStilistja më e re e flokëve të Jonidës është Emi. Tanimë moderatorja nuk ka pse mendohet gjatë kur vjen puna tek rregullimet para se të dali, sepse Emi kujdeset për flokët e mamit me të cilat dhe luan me shumë dashuri. “Kjo vajzë është bota ime”, ka shkruar ajo duke ndarë kështu momentet më të ëmbla me të bijën. E ç’të dëshirojë më shumë Jonida? Kaq mjaftoi të na zilepsë dhe ne për rehatin që ka ndjerë me duart e stilistes së vogël Emi./revistawho.com