• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Jonida Maliqi vesh vetëm një markë xhinsesh dhe zgjedhja e saj i bashkohet listës së yjeve botërorë

Që Jonida Maliqi frymëzon me stilin e saj dhe është ikonë mode nuk ka diskutim, por një detaj na kishte shpëtuar (deri tani) dhe faqja ‘Albanian Street Style’ e zbuloi.

Jonida preferon vetëm një markë xhinsesh dhe atë e ka të pranishme në pjesën më të madhe të fotove dhe kombinimeve të saj. ‘Dsquared2’ ka stilin e dikurshëm të xhinseve, atë klasikun në ngjyra dhe prerje, dhe çmimet sipas faqes zyrtare variojnë nga 300 apo 400 euro (kur ka zbritje) e deri në 1000 euro. Marka është veshur nga yjet e Hollywood duke nisur nga djemtë dhe reperat më të njohur tek Rihanna, Gwen Stefani, Cristiano Ronaldo, Celine Dion etj.

gwen stefani boyfriend jeans online

Cristiano Ronaldo Jeans: DSquared2, Armani, Pepe Jeans | Famewatcher

11 Celebrity-Inspired Ways to Style Your Jeans Now | StyleCaster

Kombinimet e Jonidës janë ndër më të veçantat dhe këtë mund t’ua vërtetojmë me pak foto.