• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jonida dhe Rihana të dyja me Moschino, cilës i shkon më shumë? (foto)

Ato janë të dyja këngëtare, të dyja brune e po të dyja veçohen për stilin e tyre të veçantë. Po flasim për artisten shqiptare Jonida Maliqi dhe atë ndërkombëtare Rihana. Joni dhe Riri janë të dyja fanse të veshjeve Moschino. Ato kanë realizuar një pozë ku mbajën veshur të njëjtën xhaketë të kuq të kësaj linje. Si mendoni, cilës prej të dyjave i shkon më shumë?