• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jona Spahiu këtë të dielë u arratis me të birin drejt detit

Jona Spahiu solli në jetë një muaj më parë djalin e saj, Raiden, por fotot pasi ai erdhi në jetë janë të pakta. Moderatorja e njohur është treguar e rezervuar dhe po shijon çdo moment të mëmësisë. Rreth 1 javë më parë, Jona publikoi fotot e para pas shtatzënisë dhe duhet thënë që dukej shumë mirë. Sot ajo është arratisur me të birin drejt detit, si një zgjidhje e mirë për këto ditë të ngrohta vjeshte.

Jona i është rikthyer pozave dhe fotove të bukura, tashmë në statusin e një nëne dhe këtë herë me sfond detin./revistawho.com