• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Joleza i sugjeron të rinjve seks të egër

E frymëzuar nga shkrimtari Alain De Botton, Joleza ka postuar në Twitter një shkrim ku tregohet se si mund të arrihet kënaqësia maksimale gjatë një raporti seksual. Ka qenë vepra nudo e artistit italian dhe artikulli për femrat gjatë periudhës së mestruacioneve, që e ka bërë Jozelën, të shpërthej edhe këtë herë.

Madje për ti demonstruar këshillat ka publikuar edhe një video të artistit italian, ku tregon pozicionet që mund të arrijnë përfitim maksimal gjatë seksit.

Joleza përtej politikës, kjo vajzë ka lindur për të ngjallur debate, e herë pas here edhe ndonjë gafë.

Herë pas here, epo mirë, pak si shpesh është fakt të thuhet.